Kurs kosztuje 397 zł. Na decyzję masz:

Hurry Up!

Jesteś już zmęczona brakiem snu, bo Twoje dziecko budzi się co godzinę i jest “nieodkładalne”?

Odkryj mój program, dzięki któremu Twój maluszek zacznie samodzielnie przesypiać noce, a Ty odzyskasz dawną energię i witalność, którą daje zdrowo przespana noc

Q

Bez tracenia dobrej relacji i bezpiecznej więzi z dzieckiem…

Q

Bez rezygnacji z karmienia piersią

N

Nawet jeśli próbowałaś już wszystkiego i Wasz przypadek jest "beznadziejny"

Zrób krótki test (TAK/NIE)

Sprawdź czy mogę pomóc Wam się wyspać

Czy Twoje dziecko:

Q

Często budzi się w nocy np. na karmienie (+2 razy)

(Tak/Nie)
Q

Zasypia bardzo długo lub późno - po godz. 21

(Tak/Nie)
Q

Wieczorem jest marudne lub nadpobudliwe

(Tak/Nie)
Q

Zasypia tylko przy piersi lub z butelką

(Tak/Nie)
Q

Zasypia tylko na rękach i jest "nieodkładalne"

(Tak/Nie)
Q

Wstaje bardzo wcześnie rano (przed godz. 6)

(Tak/Nie)
Q

Ma krótkie lub nieregularne drzemki

(Tak/Nie)

Twoje dziecko nie chce lub nie może spać?

Jeśli choć na JEDNO z tych pytań odpowiedziałaś: “TAK”, to mam dla Ciebie rozwiązanie:

Program Poprawy Snu: WYSPANE MALUSZKI

Czyli: biorę Cię za rękę i przeprowadzam przez cały proces poprawy snu od A do Z!

vod

Program przeznaczony jest dla wszystkich niewyspanych rodziców dzieci od 5go do 36go miesiąca życia.
Jest w wersji online i składa się z nagranych lekcji wideo, materiałów dodatkowych, grupy wsparcia oraz indywidualnej pomocy poprzez email otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz by przesypiać noce i odzyskać siły.

Bardzo dziękuję za pomoc z ogarnięciem naszego życia. Przed współpracą Z Tobą wieczory ale i całe dnie to był jakiś koszmar. Zuzia wieczorem ciągle płakała, a w dzień była marudna. Nie dało się jej uśpić w żaden inny sposób niż przy piersi, ale ja nie mogłam się ruszyć nawet na krok! W nocy budziła się co 15 min a ja spałam z nią przyssana do piersi. Do tego drzemki trwały dosłownie po 5-10 min, raz były co pół godziny, a innego dnia prawie w ogóle nie spała. Ja nie mogłam znaleźć czasu (ani sił!) żeby się wykąpać, a co dopiero zrobić cokolwiek w domu, albo dla siebie (wydawało mi się to wtedy niewyobrażalne 🙂 ). Na szczęście szybko trafiłam na dobrą specjalistkę, która wyprowadził nas na prostą. Teraz mamy 3 porządne drzemki (prawie wszystkie w łóżeczku!) W nocy karmię piersią, ale nie robię za smoczek a Zuzka śpi w łóżeczku, a nie z nami w łóżku, co dla mnie było bardzo stresujące.
Marta, mama Zuzy (6 miesięcy)

Ponad jedna trzecia wszystkich rodziców dzieci do 12 miesiąca życia śpi nieprzerwanie tylko 1 do 3 godzin na dobę.

Częste pobudki w nocy, zbyt wczesne wstawanie, krótkie drzemki i chaotyczny plan dnia.

Nieustanne ziewanie, blada cera, przekrwione oczy, rozdrażnienie, nerwowość, a nawet zaburzenia pamięci

Brzmi znajomo?

Jesteś już zmęczona ciągłymi pobudkami w nocy oraz wieczornymi płaczami maluszka, przy których nie wiecie co mu dolega i jak mu pomóc?

Masz już dość tego, że dziecko zasypia tylko na Tobie: na rękach, w wózku, albo na piersi i jest nieodkładane do łóżeczka?

A najgorszy w tym wszystkim jest  chaos – brak czasu dla siebie i możliwości pogodzenia obowiązków.


Musisz połączyć wiele życiowych ról i jednocześnie zadbać o siebie.

Dlatego Googlujesz i szukasz na forum:

„dziecko nie chce spać”, „dziecko budzi się w nocy”, „jak uśpić niemowlaka”, „ząbkowanie a sen”,  „skoki rozwojowe”,  „jak odłożyć uśpione dziecko”, 

…ale dostajesz tylko szczątkowe rady.

Drzemki w ciągu dnia, aby odespać nieprzespane noce?

Pewnie sama już odkryłaś, że to nie najlepszy pomysł. Trzeba przecież posprzątać, zrobić obiad, czy nadrobić inne domowe zaległości.

Zostajesz więc sama z pytaniem…

Co mogę zrobić, aby się znaleźć w grupie zrelaksowanych rodziców, którzy wysypiają się pełne 8 godzin na dobę?”

Daj mi 5 minut to opowiem Ci jak to zrobić

Cześć, nazywam się Magdalena Nowacka i jestem ekspertem ds. snu dziecka.

Od 5 lat pomagam niewyspanym rodzicom niewyspanych dzieci uzyskać zdrowy sen dziecka, a co za tym idzie spokojny sen rodziny. 

Jestem certyfikowanym konsultantem snu dziecka z międzynarodowym dyplomem Institute of Sensitive Sleep Consulting w Australii

Jestem również Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny, skutecznej metody wychowawczej która zachęca dzieci do współpraca i pomaga budować relacje.

 

A prywatnie jestem szczęśliwą i wyspaną mamą, wyspanych (zazwyczaj) dzieci: córeczki Uli (r. 2016) i synka Witka (r. 2018).

Już teraz wyspanych…

…choć nie zawsze tak było.

Gdy urodziła się starsza córka, obie poznałyśmy, aż za dobrze co to są bezsenne noce, wieczorny długi płacz, problemy z zasypianiem czy pobudki co 45 min…

Córka była “nieodkładalna”, wieczory przepłakiwała od 16 do 23 a my z mężem wyrywaliśmy sobie włosy z głowy co jej może być i dlaczego tak strasznie płacze.

Czy to nie zniszczy jej życia?
Czy kortyzol nie uszkodzi mózgu?
Czy nie wpłynie na naszą relację?
Co robimy nie tak?


To niemożliwe, że wszyscy świeżo upieczeni rodzice tak mają!

Czułam się beznadziejną matką, a jednocześnie miałam poczucie, że to nie jest normalne… To niemożliwe, żeby to było normalne i naturalne i na pewno można coś z tym zrobić. 

Tylko nie wiedziałam co.

Przez długi czas bałam się iść do konsultanta snu, bo naczytałam się, że to są treserzy dzieci i że oni uczą bezradności te biedne istotki i na zawsze przekreślają ich życie.

Że tylko wyrodne matki robią takie rzeczy i pozwalają dziecku płakać. A z drugiej strony, moje mimo noszenia płakało cały czas, więc wreszcie uznałam, że spróbuję.

Zaczęłam szukać i znałam pomoc od dziewczyny (Polki) z USA, która tam zajmowała się konsultacjami snu dla niemowlaków. Efekty?

Nie pojawiły się od razu. To był bardzo długa i wyboista droga. Na szczęście na jej końcu znaleźliśmy harmonię i spokojny sen. 

Jednak Ty nie musisz iść taką krętą ścieżką jak ja − oto dlaczego:

Zaczęłam sama poszerzać swoją wiedzę, pomagać innym rodzicom, którzy zmagali się z ”nieodkładanym” maluchem

Teraz moją misją jest niesienie pomocy niewyspanym rodzicom niewyspanych dzieci. Tak by pod koniec naszej wspólnej podróży były same wyspane osoby: wyspane dzieci, wyspane mamy, wyspane całe rodziny.

Poszerzyłam swoją wiedzę, zdobywając certyfikat konsultanta snu dziecka z międzynarodowym dyplomem Institute of Sensitive Sleep Consulting w Australii.

Oraz certyfikat Edukatora Pozytywnej Dyscypliny – nurtu wychowawczego bez kar i nagród.

Wystarczy, że zostaniesz ze mną i razem sprawnie dojdziemy do celu – spokojnego i zdrowego snu dla Twojego dziecka. 

Teraz na co dzień pomagam niewyspanym rodzinom zacząć zdrowo spać, dlatego rozumiem Twoja sytuację i wiem co możesz sobie teraz myśleć: “Ok super że tym wszystkim ludziom się to udało, ale..

Moja sytuacja jest inna! Skąd mam wiedzieć, że u mnie też to zadziała?

Oni na pewno nie mieli takiego wymagającego, wysoko wrażliwego, high need baby, który jest nieodkładalny i którego łóżeczko parzy już od pierwszych miesięcy życia! A poza tym każde dziecko jest inne, nie ma uniwersalnego sposobu”

To prawda, każde dziecko jest inne i to TY JAKO MAMA ZNASZ SWOJE DZIECKO NAJLEPIEJ. Jesteś specjalistką od swojego dziecka. (Ja jestem tylko specjalistką od snu dzieci). Dlatego będziesz mogła wybrać z różnych metod, które Ci podaję i będziesz mogła pewne kroki dopasować do Waszej konkretnej rodziny, do waszej indywidualnej sytuacji. W trakcie kursu pokażę Ci, które elementy będziesz mogła dopasować, a przy których lepiej trzymać się sztywno tego co opisuję.

Ponieważ to prawda, że każdy jest inny i wyjątkowy. Ale z drugiej strony, na poziomie podstawowym wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy pewne niezbędne, podstawowe potrzeby do zaspokojenia. Mamy takie same mechanizmy biologiczne czy psychofizyczne, które wpływają na nasze funkcjonowanie. Mimo że każde dziecko jest inne mamy pewne normy, do których porównujemy nasze pociechy. Sprawdzamy wzrost, wagę, centyle, pewne kroki milowe jakie powinny pojawić się w trakcie rozwoju. Wiemy też jakie powinny być wyniki krwi, by nazwać je prawidłowymi oraz jakie jest prawidłowe albo nieprawidłowe żywienie.

Tak samo jest ze snem.

To co Ci tutaj podaje to twarda wiedza, fakty oraz doświadczenie moje i moich klientów. To nie jest tak że to może zadziała, a może nie, albo zadziała tylko jeśli będziecie mieli szczęście i będziecie bardzo mocno trzymać kciuki. NIE. To jest sprawdzony, zbadany naukowo proces, który po prostu działa.

Postawmy jednak sprawę jasno – konkretne rezultaty będą od Ciebie wymagały pracy.

To nie jest tak, że sprzedaję Ci jakiś “jeden magiczny trik”, dzięki któremu, wystarczy, że otworzysz ten program, a dziecko samo już zacznie przesypiać noce. Jeśli na to liczyłaś, to niestety muszę Cię rozczarować.

“Ale ja próbowałam już wszystkiego!”

…Byłam u osteopaty, neurologa, fizjoterapeuty, terapeuty SI. Dostałam nawet syropki na sen od pediatry… Słyszałam o tych wszystkich rytuałach i czasach czuwania. Byłam zresztą już u specjalisty od snu. Próbowałam wszystkiego, a my dalej nie śpimy!”

OK widzę, że masz już duże doświadczenie w pracy nad snem maluszka. Że dużo czytasz i uczysz się na ten temat. SUPER.

Każdy z tych specjalistów na pewno jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Jednak by SKUTECZNIE poprawić sen maluszka trzeba zrozumieć PRAWDZIWY POWÓD problemów ze snem.

Pozwól więc, że na chwilę się tutaj zatrzymamy.

Przed Tobą wykres snu pokazujący jego budowę:

wykres snu
błedne koło problemow ze snem
Jak widzisz sen nie jest strukturą jednorodną, składa się cykli snu i faz snu. A między tymi cyklami następują naturalne – fizjologiczne wybudzenia.

My wszyscy je doświadczamy, zarówno dzieci jak i dorośli (i zwierzęta również).

Dlatego prawdziwym naszym celem nie jest PRZESYPIANIE NOCY, lecz pomoc i nauczenie maluszka ŁĄCZENIA CYKLI SNU.

Jeśli to nam się uda cały sen zaczyna się poprawiać a zmiany następują kaskadowo. Dlatego że wszystkie problemy ze snem łączą się ze sobą i nakręcają wzajemnie:

Słaby sen w nocy i ciągłe pobudki -> zmęczenie i rozdrażnienie w ciągu dnia – zbyt wczesne drzemki i za krótkie drzemki -> kiepski plan dnia -> nieodpowiednia higiena snu -> przemęczenie i problemy z zasypianiem -> Słaby sen w nocy i ciągłe pobudki

A więc prawdziwe pytanie NIE brzmi: “Jak pomóc dziecku zasnąć” albo “Jak odłożyć śpiące dziecko”

Tylko

“Jak pomóc dziecku łączyć cykle snu?”

Na umiejętność łączenia cykli snu ma wpływ wiele czynników: higiena snu, sposób zasypiania i oczywiście dojrzałość układu nerwowego.

A więc na dwa z trzech czynników masz wpływ, rodzicu!

Dlatego właśnie zawsze powtarzam że…

SEN jest jak tort

Potrzebujesz skompletować WSZYSTKIE SKŁADNIKI przepisu na zdrowy sen, by naprawdę zacząć się wysypiać. Na dodatek musisz dodać je w odpowiedniej kolejności i odpowiednich proporcjach. Dokładnie jak przy pieczeniu tortu. Jeśli zabraknie Ci mąki, albo jajek, to wypiek raczej się nie uda. Gdy do masy zamiast śmietany dodasz surowe jajka, a mąkę połączysz z konfiturą również Master Chef’a raczej byś nie wygrała 😉
tort

To jest PRAWDZIWY POWÓD dlaczego rady jakie otrzymałaś od innych nie pomogły Wam uzyskać zdrowego i spokojnego snu.

“No dobrze, może im wszystkim się udało…

Może też mieli wymagające dzieci…

Może z Tobą uda mi się skompletować wszystkie składniki przepisu na sen,

ale mi zależy na RELACJI z dzieckiem.

Nie chcę niszczyć tej wyjątkowej więzi, która pojawiła się jeszcze długo przed jego narodzinami…

…Nie chce zostawiać przerażonego dziecka samego do wypłakania się!”

To ŚWIETNIE, że nie chcesz!

Ja też tego nie chcę!

“Cry It Out” nie jest polecaną przeze mnie metodą i nie znajdziesz jej w tym (ani żadnym innym) moim programie. 

 Zdecydowanie polecam łagodniejsze metody nauki samodzielnego zasypiania, które są moją autorską wersją znanych i dobrze przebadanych metod nauki samodzielnego zasypiania. 

Dlatego jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytanie…

Czy nie byłoby łatwiej, gdyby istniał sprawdzony plan krok po kroku, dzięki któremu  zapewnisz  swojemu maluszkowi zdrowy i spokojny sen, a sobie przespane noce?

…to mam dla Ciebie dobrą wiadomość − taki plan istnieje i nie przypomina innych kursów, ani niczego co wcześniej widziałaś w filmikach na YouTube, bo zbudowałam go na:

  1. Mikrolearningu, co oznacza, że łatwo skorzystać, przyswoić i zastosować wiedzę w życiu. Możesz w wolnej chwili obejrzeć wideo np. podczas karmienia piersią, zatrzymać, obejrzeć jeszcze raz.

    2. Holistycznym podejściu, czyli bierze pod uwagę wszystkie potrzeby dziecka – te podstawowe jak sen i jedzenie oraz te emocjonalne, pozwalając rozwijać się harmonijnie dziecku i całej rodzinie.

Przed Tobą…

Program Poprawy Snu: WYSPANE MALUSZKI

Spokojne wieczory i mniej nocnych pobudek

Program Poprawy Snu: Wyspane Maluszki prowadzi Cię do lepszego snu dla Ciebie i Twojego dziecka. 

Jest w formie kursu online: 54 lekcji wideo, dodatkowych materiałów, grupy na FB oraz indywidualnej pomocy poprzez email.

W 9 modułach wyposażę Cię we wszystko, co musisz wiedzieć, aby Twoje dziecko zaczęło zdrowo “przesypiać” noce. Tak, abyście zyskali z partnerem więcej czasu dla siebie, spokoju i zdrowego snu.  

Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do komputera (lub smartfona) i odrobinę chęci do zmiany swojej sytuacji.

Program, który przeprowadzi Cię przez cały proces poprawy snu dziecka

Z czego składa się program:

Kurs wideo: 9 modułów:

I Fundamenty

W tym module dowiesz się jak będziemy dbali o sen Twojego dziecka. Z czego składa się ten kurs, oraz jak go przerabiać tak żeby w Waszym życiu pojawiły się REALNE EFEKTY.  Dowiesz się również z czego składa się zdrowy sen. Co ma wpływ na nasz sen oraz odwrotnie, co zmienia się pod wpływem niewyspania zarówno u Ciebie jak i Twojego maluszka. Tutaj określimy też Twoje po co i dlaczego, które jest podstawą każdej zmiany wymagającej procesu i pracy.

EFEKT: Wylejemy fundamenty by Program Poprawy Snu nie był kolejnym “kursem przydasiem”, który leży na półce i się kurzy.

II Miejsce snu dziecka

Duża część tego rozdziału opisuje plusy i minusy cosleepingu. Dla kogo oraz kiedy jest on polecany, a kiedy warto pomyśleć nad osobnym pokojem dla dziecka. Z tego modułu dowiesz się również jakie są najlepsze warunki do snu dziecka i jak je stworzyć. Jest to pierwszy element, który gdy dopracujesz, szybko zobaczysz rezulataty w postaci lepszego snu Twojego dziecka.

EFEKT: Świadomie podejmiesz decyzję o sposobie spania dziecka i zmienisz środowisko wokół tak, by zamiast przeszkadzać, zaczęło pomagać w przesypianiu nocy i drzemek.

III Zrozum sen dziecka

Dowiesz się jak jest zbudowany sen dziecka i czym różni się od snu dorosłego. Powiemy co to jest jakość snu, dlaczego warto o nią zadbać i przede wszystkim jak to zrobić. Dowiesz się również o ciągłości snu, zegarze biologiczny oraz dobrych proporcjach snu w ciągu dnia i nocy oraz jak się mają do tego chronotypy: Sowy i Skowronka. Dowiesz się również co wspólnego ma fizjologia snu i samodzielne zasypianie.

EFEKT: Zrozumiesz z czego wynika większość problemów ze snem, które macie i będziesz wiedziała co zrobić, by im zapobiegać.

IV Ilość snu i drzemki

Skupimy się na planie dnia i optymalnych proporcjach dzień/noc. Powiemy kiedy, ile i jak długo powinny trwać drzemki oraz co możemy zrobić, jeśli tak się nie dzieje. Sprawdzimy też, co jeszcze kryje się pod pojęciem elastycznego planu dnia oraz jakie czynniki wpływają przez cały dzień (od rana) na dobry sen w nocy.

EFEKT: Będziesz potrafiła zadbać o dobry sen dziecka (i swój), zaczynając działania już od samego poranka.

V Rytuały

W tym module dowiesz się co to są rytuały i dlaczego warto je stosować. Kiedy z nich korzystamy oraz jaką grają rolę w śnie dziecka. Powiemy jak wyglądają dobre rytuały, a jak niekorzystne oraz co to są rekwizyty w kontekście snu. Dowiesz się również, dlaczego wiele osób stosuje rytuały, ale u nich one nie działają.

EFEKT: Będziesz po mistrzowsku przygotowywała maluszka do spania (i wstawania) każdego dnia. 

VI Plan działania

Otrzymasz dokładną instrukcję jak wiedzę uzyskaną w poprzednich modułach wdrażać w życie nawet jeśli Twoje dziecko nigdy jeszcze nie leżało w łóżeczku i śpi jedynie z piersią w buzi.

Efekt: Zdobytą wiedzę z łatwością zamieniasz w praktykę w swoim domu.

VII Nauka samodzielnego zasypiania

Jest to najobszerniejszy moduł całego kursu. Często bowiem do poprawy snu dziecka, potrzebna jest umiejętność samodzielnego zasypiania. Dowiesz się kiedy jest ona potrzebna i dlaczego. Jakie są fakty i mity dotyczące NSZ oraz jakie są polecane przeze mnie metody nauki. Otrzymasz do wyboru 4 różne metody nauki samodzielnego zasypiania oraz dodatkowo metodę przygotowującą, które będziesz mogła dobrać do swojej indywidualnej sytuacji. Dowiesz się czy i kiedy możecie wdrożyć je u siebie, oraz jak przygotować maluszka i siebie do zmian.

Ponieważ fundamentem skutecznej nauki jest porządne przygotowanie i zadbanie o higienę snu, moduły 7-9 dostępne są po tygodniu od dołączenia do Programu.

EFEKT: Po pełnym miłości rytuale, Twój maluszek samodzielnie zaśnie zarówno na wieczór jak i na drzemki.

VIII Emocje

Emocje grają kluczową rolę w śnie dziecka. Szczególnie w procesie zmiany, ale również podczas stałego rytmu dnia. W tym module powiemy sobie o emocjach dziecka oraz emocjach rodziców związanych z poprawą snu dziecka. Podejmiemy temat granic oraz rozłożymy na czynniki pierwsze emocje związane ze stresem.

EFEKT: Będziesz potrafiła wyregulować swoje emocje, oraz skutecznie pomóc maluszkowi w regualcji jego odczuć. 

IX Karmienia nocne

W tym module dowiesz się jak karmienia nocne wpływają na sen, oraz jak sen wpływa na jedzenie. Kiedy karmienia nocne są korzystne i niezbędne, a kiedy warto pomyśleć nad częściową redukcją lub eliminacją karmień nocnych. Powiemy też jakie są mity związane z jedzeniem i snem.

EFEKT: Ustabilizowana ilość karmień nocnych oraz lepiej przespana noc.

godzin nagrań

Modułów

Lekcje

Zobacz jak wygląda platforma kursowa:

Od razu po tym, jak na samym dole strony dołączysz do programu  (i Twoja płatność zostanie zaksięgowana) prześlę Ci e-mail potwierdzający z linkiem dostępu do pierwszych 6 modułów, tak żebyś od pierwszego dnia mogła zacząć działać z całą higieną snu malucha. Pozostałe 3 moduły otrzymasz po tygodniu.

Oto co zobaczysz po pierwszym zalogowaniu do wnętrza kursu:

Do kursu możesz logować się, kiedy tylko zechcesz – 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz przerabiać i oglądać wszystkie wideo i materiały – tyle razy ile zechcesz − bez limitów, wszędzie tam, gdzie tylko masz dostęp do Internetu; na smartfonie, tablecie, Laptopie, Komputerze, Telewizorze (Smart TV). 

Obawiasz się, że nie dasz rady? 

Nie przejmuj się! Otrzymasz specjalne wsparcie

#1 Indywidualnie wsparcie mejlowe. 

W trakcie przerabiania programu mogą pojawić się u Ciebie różne pytania i wątpliwości, np.: “OK ale jak wprowadzić te zalecenia jak u nas aktualnie jest tak i tak..” “A czy w mojej sytuacji powinnam zacząć do tego czy od tego…”
Spokojnie w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub trudności co do kursu piszesz do mnie meila na adres:
[kontakt@3.122.222.191], a ja w ciągu 48 godzin Ci odpiszę i pomogę. Dzięki temu nigdy nie zostaniesz sama z pytaniem lub wątpliwościami.

#2 Dostęp do zamkniętej grupy na FB tylko dla absolwentów wyspane.pl 

Ekskluzywny dostęp do społeczności rodziców, którzy dobrze ogarniają rodzicielstwo, są wyspani, potrafią zarządzać czasem i jednocześnie zapewniać bliskość dziecku… Nie muszą wybierać albo dziecko, albo ja. Potrafią jedno i drugie. 

Znajdziesz tutaj wsparcie, podzielisz się wyzwaniami, dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania/wątpliwości

Co się zmieni w Twoim życiu po skorzystaniu z programu?

Odzyskasz spokój i cierpliwość

Spokojne wieczory i noce, zamiast nieustannego noszenia dziecka, które ciągle płacze i śpi tylko na Tobie.

Więcej czasu

dla siebie i Twojego partnera, na ułożenie planu dnia, na zaplanowanie czegoś i organizację życia, dzięki temu łatwiej połączysz role i obowiązki (niemowlę, dom, starsze dziecko, praca, czas dla siebie). 

Lepszy i zdrowszy sen

Przespane całe noce i mniej pobudek dla Ciebie, Twojego męża oraz maluszka. Sen stanie się coraz lepszy, bloki snu nocnego coraz dłuższe, drzemki coraz bardziej poukładane i przewidywalne, zamiast coraz większego niewyspania się, chaosu i coraz większej liczby pobudek w nocy.

Mniej kłopotów w przyszłości

dziecku będzie łatwiej zasypiać w przedszkolu/żłobku, bo nie będzie uzależnione od usypiania tylko w jeden konkretny sposób. A nawet więcej − będzie mogło pojechać na weekend do babci i spędzi tam fajnie czas, a Wy zyskacie czas na budowanie relacji małżeńskiej.

Łatwiejszy powrót do pracy

Będzie Ci łatwiej wrócić na rynek pracy/założyć firmę/zmienić zawód, bo będziesz miała siłę i czas (np. w trakcie drzemek dziecka), żeby GO wykorzystać na swój rozwój zawodowy.

Lepsze relacje w rodzinie

Wszyscy będą wyspani, zrelaksowani i zapomną o wielu pobudkach w nocy i trudnym usypianiu wieczorem i na drzemki.


Zanim przejdziesz dalej musisz wiedzieć, że…

Uwaga – to nie jest magiczna pigułka

 

 

Średnio 2-3 razy w tygodniu otrzymuje maila, że ktoś już nie może się doczekać, jakie ja mam magiczne sztuczki i triki.

 

Postawmy jednak sprawę jasno – konkretne rezultaty będą od Ciebie wymagały pewnej pracy.

 

To nie jest tak, że sprzedaję Ci jakiś “jeden magiczny trik”, dzięki któremu, wystarczy, że otworzysz ten program, a dziecko samo już zacznie przesypiać noce.

 

Jeśli na to liczyłaś, to niestety muszę Cię rozczarować. 

 

Program jest nastawiony na systemowe zmiany − to nie sprint, ale maraton. Jednak jeśli do tej pory miałaś chaos i duże problemy z higieną snu, to pierwsze zmiany możesz zauważyć  już po kilku dniach.

Dlatego to NIE jest program dla Ciebie jeśli:

Szukasz magicznego sposobu, który zadziała bez Twojego zaangażowania

Wierzysz, że dziecko można zaprogramować jak komputer i po tym programie już nigdy nie będziecie mieć gorszych nocy a dziecko już zawsze będzie przesypiało całą noc

Twoje dziecko śpi jak suseł, a powiedzenie "śpi jak niemowlę" nigdy nie powodowało, u Ciebie ataku śmiechu przez łzy.

Śpicie z dzieckiem w jednym łóżku, wysypiacie się i nie chcesz tego zmieniać

A dla kogo jest ten program?

Jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to Program Poprawy Snu: Wyspane Maluszki sprawdzi się w Twoim przypadku:

Q

Czujesz, że brakuje Ci cierpliwości w ciągu dnia

Q

Czujesz się przemęczona i niewyspana

Q

Czujesz, że połączenie różnych ról i obowiązków zaczyna być zbyt dużym wyzwaniem

Q

Chciałabyś mieć również trochę czasu dla siebie

Q

Brakuje Ci czasu dla starszego rodzeństwa Twojego maluszka

Q

Zależy Ci na wychowaniu dobrego, mądrego i asertywnego człowieka

Zobacz sama co mówią zadowoleni rodzice, którzy już skorzystali z Programu

Opinie wideo:

Justyna, mama

Maksymiliana

Paulina, mama

Igora

Marta, mama

Mikołaja

Nadal się wahasz? Nie przejmuj się bo…

Chroni Cię 7 dniowa GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Wiem jedno: to nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie.

 Ale wiem, też jak to jest, gdy kupuje się przez Internet

Może zastanawiasz się:

“Oferta swoje, ale jak wygląda rzeczywistość?” Nikt nie lubi kupować kota w worku. Jednak jest tylko jeden sposób, żeby przekonać się jak na prawdę wygląda ten program,  – MUSISZ GO MIEĆ.

Dlatego kup sobie teraz ten kurs – bez obaw. Oglądaj, sprawdzaj – masz na to 7 dni. Biorę na siebie całą odpowiedzialność i ryzyko – daję Ci 7 dni na zapoznanie się z treścią oraz przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, oraz po wdrożeniu, jak wiele zmieni się w Twoim życiu. 

Zobacz − to cały tydzień na przetestowanie programu, wdrożenie i sprawdzenie, czy rzeczywiście pomoże to w Waszej sytuacji.

 

Jeśli w ciągu tych 7 dniu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolona, napisz do mnie na kontakt@3.122.222.191, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy. Bez gadania i pytania o powody. Bez papierologii i wypełniania wniosków.

Jestem tak pewna jakości i wartości tego programu, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ

W czym PPS jest lepszy od konsultacji?

Oglądasz kiedy chcesz, jak długo chcesz i ile razy chcesz

Zauważyłam, że podczas indywidualnych konsultacji dużym wyzwaniem dla rodziców jest zorganizowanie 60-90 min na omówienie sytuacji ich rodziny. Prawie zawsze, w połowie sesji wybudza się maluszek i jeden z rodziców (zazwyczaj tata) musi wychodzić do dziecka. Przez co potem gdy wraca spora część treści mu umyka. Dodatkowo konsultacje są długie, a ogrom wiedzy i informacji jakie rodzice muszą zapamiętać byłby przytłaczający, nawet dla kogoś kto nie jest niewyspanym i zmęczonym rodzicem, który co chwila musi wychodzić do dziecka.

Microlearning i powtórki

Nagrania trwaja zazwyczaj około 15 min. Tak by można było łatwo je skonsumować, nawet w przerwie między karmieniami maluszka, by potem sukcesywnie wdrażać w praktykę podane tam rozwiązania. Dodatkowo zawsze możesz wrócić do materiału, obejrzeć jeszcze raz. Jeśli mówię za szybko możesz zmniejszyć tempo nagrania, jeśli mówię za wolno przyspieszyć. Szanuję Twój czas!

Zadania domowe

Do każdego modułu dołączone są zadania domowe, które pozwolą na sukcesywne, krok po kroku, wdrażanie zmian w życie.

Materiały dodatkowe

Do każdego modułu dołączone są materiały dodatkowe: linki, pdf, infografiki itp. które uzupełniają i podsumowują wiedzę z kursu i które pozwolą Ci na łatwy powrót do treści i szybkie przypomnienie sobie szczegółów.

Dostajesz pełną wiedzę

Dzięki czemu w momencie gdy pojawi się regres snu – a pojawi się na pewno i to nie raz – nie będziesz musiała znowu zgłaszać się do specjalisty po pomoc, lecz sama będziesz specjalistą od snu swojego dziecka, sama więc będziesz wiedziała kiedy i co należy poprawić. Szybciej też zauważysz, że chyba zboczyliście lekko z trasy do wyznaczonego celu. Dzięki temu będziesz mogła szybciej i skuteczniej zareagować.

Możesz teraz myśleć

“…A może samo wyrośnie?”

Zastanawiasz się czy nie poczekać, aż maluszek sam wyrośnie z problemu? Faktycznie większość dzieci wyrasta. Pytanie tylko kiedy. W wieku 2 lat, 3 lat, 5 lat?

Zastanów się, czy chcesz i czy możesz tyle czekać. Jak brak snu wpływa z jednej strony na rozwój maluszka, a z drugiej na wasze relacje w rodzinie.

Zobacz co napisała Sylwia, jedna z moich klientek:

 

NIE CZEKAJCIE AŻ PROBLEMY ZE SNEM MINĄ Z WIEKIEM! U nas nie minęły, a było coraz gorzej. Niestety zwlekałam z konsultacją snu ponieważ naczytałam się rad, że synkowi przejdzie, ma jeszcze czas, to jeszcze maluch i potrzebuje bliskości. No wiadomo że potrzebuje bliskości, ale snu również!! (zresztą tak samo ja i mój partner). Na szczęście dzięki współpracy z Wyspane udało się to wszystko poodkręcać i teraz jestem wyspaną (i szczęśliwą) mamą, wyspanego 3 latka, który śpi u siebie w pokoju i otrzymuje zdecydowanie więcej bliskości niż sprzed rewolucji sennej – ponieważ teraz mam na to czas i energię. Skończyły się też ciągłe walki, wieczorem bo trzeba iść spać, rano bo trzeba wstać i iść do przedszkola. Wiecznych histerii z rzucaniem się na ziemię też mamy mniej.
Sylwia, mama Leona (3 lata)

Albo

“…kiedyś takich rzeczy nie było i ludzie jakoś spali…”

… jakoś wychowywali te dzieci i jakoś żyli.”

To prawda. Kiedyś też nie chodzili do ortodontów, logopedów czy terapeutów SI. Jakoś to było. Po prostu, ząbki były trochę krzywe. “No może trochę sepleni ale co z tego?”, “A ten nasz to taki niegrzeczny i dodatkowo ciamajda, nawet na rowerze nie umie jeździć.”

Jeżeli dla Ciebie “jakoś” jest ok, to myślę że faktycznie nie ma co inwestować w rozwój (swój i dziecka). Bo jakoś to będzie. Nie umrzecie 🙂

Jeśli jednak zależy Ci na czymś więcej – i nie mówię tutaj o byciu “najlepszą wersją siebie” czy “perfekcyjną mamą”. Nie – daleko mi do tych idei. Jednak między perfekcjonizmem, a “jakoś to będzie” mamy morze możliwości. 

Dodatkowo teraz WIEMY JAK WAŻNY JEST SEN. Że sen to nie jest tylko odpoczynek i “zmarnowany czas w ciągu doby”. Wiemy, że sen wpływa na budowę i przebudowywanie połączeń nerwowych, że ma wpływ na rozwój inteligencji, na stabilność emocjonalną, na odporność fizyczną, na relacje w rodzinie…

 

Wiemy też, że snu nie da się nadrobić czy wyspać się na zapas. A straty związane z nieprzespanymi nocami są nieodwracalne – np. te związane z oczyszczaniem mózgu z toksyn czy też z przenoszeniem wspomnień z pamięci krótkotrwałej do pamięci długotrwałej (czyli proces uczenia się).

Warto to wiedzieć rozważając decyzję że “kiedyś wyrośnie” i “kiedyś się wyśpimy”.

 

Wciąż Cię nie przekonałam? 😉

To pozwól, że dorzucę kilka rzeczy, które być może ułatwią Ci decyzję o dołączeniu:

 

Bonus I

mini EBOOK – 16 powodów by zadbać o sen dziecka już dziś.

Pozwoli Ci lepiej zrozumieć jak istotny jest sen dziecka. Dzieki temu lepiej zmotywujesz sie do działania i pracy nad snem.

Bonus II

Narzędzie do prowadzenia dziennika snu i liczenia czasów czuwania

Za pomocą którego z łatwością sprawdzisz Wasz aktualny plan dnia i dostosujesz do norm. Pozwoli to na ciągły monitoring i docenianie postępów, które wykonujecie, a także jest bazą do analizy, tak by dostosować plan dnia do Waszej indywidualnej sytuacji i zapotrzebowania dziecka.

 

Bonus III-X

PDFy, checklista, infografiki, karty pracy o emocjach, koło uczuć, podsumowania do ściągnięcia.

Dzięki podsumowaniom oszczędzasz czas, bo nie musisz wracać do wideo, aby odtwarzać znowu całość, jeśli zapomnisz gdzie co było. 

Checklista pozwoli Ci na szybkie, codzienne sprawdzenie, czy zrobiliście wszystko i nie pominęliście jakichś ważnych szczegółów np. przygotowując pokój dziecka. Co oznacza mniej wątpliwości i więcej pewność w działaniu dla Ciebie. 

A dzięki kartom pracy z emocjami głębiej przemyślisz Twoją sytuację, “sprawdzisz i zauważysz co się kryje pod powierzchnią – trochę jak w górze lodowej, gdzie większość jest pod powierzchnią wody.

Czy jest inna droga?

Kiedyś myślałam, że bezpłatne materiały wystarczą, aby pomóc mojemu dziecku się wysypiać i niestety był to początek mojej długiej i wyboistej drogi, którą Ty nie musisz iść.

Google, YouTube czy Facebook pękają w szwach od ogromu wiedzy z każdej dziedziny, a mimo to kupujemy książki, chodzimy na studia, korzystamy z kursów stacjonarnych, ponieważ w darmowej wiedzy jest sporo haczyków.

Możesz poświęcić wiele godzin na studiowanie różnych źródeł, na zbieranie okruszków wiedzy, którą być może uda się poskładać w całość. Może, któraś polecana na grupie czy blogu metoda w końcu się sprawdzi?

Czy jednak aby na pewno możesz sobie pozwolić na eksperymenty na własnym dziecku?

Masz dwie opcje:

Z facebookiem?

W wersji darmowej
Q

Każdy może coś napisać i wrzucić do sieci, jakość merytoryczna bywa wątpliwa

Q

Dostajesz tylko wycinki informacji, które nie zawsze da się poskładać w całość

Q

Tracisz setki godzina na poszukiwania

Q

Trudno zweryfikować, które materiały są rzetelne i wiarygodne

Q

Brakuje ścieżki i planu działania od A do Z.  Uczysz się wszystkiego dookoła.

Q

Nie ma kogo spytać o radę czy poprosić o pomoc

Q

To że coś pomogło mamie na grupie, nie oznacza, że w Waszej konkretnej sytuacji też się sprawdzi

Czy ze mną?

Osobą, która odpowie na każde Twoje pytanie
Q

Zadania domowe

Do każdego modułu dołączone są zadania domowe, które pozwolą na sukcesywne, krok po kroku, wdrażanie zmian w życie

Q

Materiały dodatkowe

Do każdego modułu dołączone są materiały dodatkowe: linki, pdf, infografiki itp. które uzupełniają i podsumowują wiedzę z kursu i które pozwolą Ci na łatwy powrót do treści i szybkie przypomnienie sobie szczegółów.

Q

Dostajesz pełną wiedzę

Dzięki czemu w momencie gdy pojawi się regres snu – a pojawi się na pewno i to nie raz – nie będziesz musiała znowu zgłaszać się do specjalisty po pomoc, lecz sama będziesz specjalistą od snu swojego dziecka, sama więc będziesz wiedziała kiedy i co należy poprawić. Szybciej też zauważysz, że  chyba zboczyliście lekko z trasy do wyznaczonego celu. Dzięki temu będziesz mogła szybciej i skuteczniej zareagować

Podsumujmy co otrzymasz:

vod

CO OTRZYMASZ:

N

Kurs wideo
9 modułów, 54 lekcje, 10 godz. nagrań Dostęp na 9 m-cy
Wartość: 567 zł

N

Dostęp do zamkniętej społeczności absolwentów wyspane.pl, gdzie znajdziesz wsparcie, inspirację i merytoryczne odpowiedzi na pytania i wątpliwości
Wartość: 99 zł

N

100% GWARANCJI – zero ryzyka
Wartość: bezcenna

BONUSY

BONUS #1
Ebook – dlaczego warto zadbać o sen dziecka JUŻ DZIŚ
Wartość: 29 zł

BONUS #2
Narzędzie do automatycznego liczenia czasów czuwania
Wartość: 87 zł

BONUS #3-9
PDFy, checklisty, infografiki, karty pracy o emocjach, podsumowania do ściągnięcia, bonusowe lekcje
Wartość: 137 zł

Łączna wartość rynkowa kursu: 919 zł

Dodatkowo otrzymasz moje osobiste wsparcie:

Wsparcie mailowe – możliwość wysłania 4 zapytań dot. treści kursu do 4 tygodni od zakupu.
Wartość: 180 zł

Łączna wartość rynkowa Programu: 1099 zł

Twoja inwestycja teraz:

1099 zł  397 zł

Oferta aktualna jeszcze:

Hurry Up!

A dlaczego taka cena?

Nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy. I taką samą dewizą kierują się w moim biznesie. 

Duża część z Was przychodząc do mnie jest już po wielu próbach poprawy snu malucha. Kupujecie książki, no bo 40 zł to warto spróbować… chodzicie do specjalistów (tutaj już kolejka i kwota się wydłuża: pediatra, fizjoterapeuta, terapeuta SI, neurolog, osteopata…). Może tym razem te 150 zł pomoże….

Jednak nie pomaga.

Dlaczego?

Bo dostajesz szczątkowe informacje, częściową wiedzę i brak realnego wsparcia. 

Dlatego właśnie mój Program jest inny niż wszystkie. Bo jest to pełen proces, który wdrażasz w życie pod moimi skrzydłami.

Zobacz co napisała Emilia, absolwentka II Edycji Programu Wyspane Maluszki:

Czy 397 zł za kurs online to dużo? Być może…

…chociaż weź pod uwagę, że w cenę wliczone są wszystkie koszty: strona, podatki, reklama (jakoś musiałam do Ciebie dotrzeć), pośrednicy płatności (tpay, paybylink), certyfikaty, hostingi, platforma edukacyjna… 

Dodatkowo kurs, który składa się z 10 godzin nagrań i materiałów dodatkowych,  jest profesjonalnie nagrany i zmontowany (montażysta, grafik).

Proszę zwróć też uwagę, że Program Poprawy Snu: Wyspane Maluszki, to NIE jest tylko kurs, ale Program składa się też z materiałów bonusowych oraz mojego osobistego zaangażowanie poprzez wsparcie mailowe. Ponadto dożywotni dostęp do grupy dla absolwentów jest bezcenny, bo nawet za rok czy za dwa, albo później, będziesz miała miejsce, gdzie otrzymasz realne wsparcie, gdy pojawi się kryzys snu – ja również regularnie udzielam się w tej grupie i pomagam moim absolwentom :).

Więc czy to dużo czy mało – oceń sama.

Warto też wziąć pod uwagę cenę alternatywną – tzn współpracy indywidualnej. Tutaj koszt jest kilkukrotnie wyższy.

Ale najważniejsze – pomyśl o efekcie. Po co w ogóle rozważasz dołączenie do Programu i dlaczego tu jesteś?

Czy 397 zł to dużo za to, by W KOŃCU SIĘ WYSPAĆ?

Zobacz: inwestycja w Program Poprawy Snu: Wyspane Maluszki to jest 397 zł. Dostajesz dostęp do kursu na 9 miesięcy, czyli to wychodzi 10 zł za tydzień nauki! Tyle co kawa na mieście.

W skali roku tylko 1,01 zł dziennie.

A przecież efekty PPS będziesz widzieć dużo dłużej niż przez rok!

 

Zgodzisz się ze mną, że to niewielka cena za to, żeby móc w pełni, z radością i zaangażowaniem spędzać każdą chwile, którą poświęcasz swojemu dziecku?

Dlaczego wyspane.pl?

R

Doświadczenie

Od 2017 r pomagam rodzicom i ich  małym dzieciom zdrowo się wysypiać
R

Wiedza

Jestem certyfikowanym konsultantem snu, wiedze czerpię od specjalistów krajowych jak i zagranicznych
R

Empatia

Byłam w tym miejscu co Ty teraz. Moje dziecko również nie chciało spać. Wiem jak trudne jest to wyzwanie dla młodych rodziców
R

Współpraca

Współpracuję ze specjalistami, zarówno związanymi ze snem jak i zdrowiem i psychologią dzieci w ogóle

Liczba uczestników kursów wyspane:

Najczęściej zadawane pytania

Co jeśli nie poradzę sobie z tym materiałem, albo będę mieć jakieś pytania czy wątpliwości?

Program ułożony jest w taki sposób żeby prowadzić Cię krok po kroku zaczynając od samego początku. Nawet jeśli Twoje dziecko nie spało jeszcze nigdy w swoim łóżeczku, a Ty nigdy nie interesowałaś się tematem snu.

Podczas wprowadzania zmian w życie, oczywiście mogą i z pewnością pojawią się jakieś pytania i wątpliwości. Jak to bywa w pracy z ludźmi, również tymi najmniejszymi – nie da się przewidzieć wszystkich scenariuszy. Dlatego właśnie, mamy grupę tylko dla absolwentów oraz wsparcie mailowe.

 

Dodatkowo, jeśli czujesz, że wolisz swoją sytuację przedyskutować ze specjalistą, to zapraszam Cię na godzinną konsultację jednorazową, która możliwa jest do wykupienia tylko dla dla absolwentów Programu Poprawy Snu.

Czy mogę zyskać tę wiedzę za darmo, jeśli dobrze poszukam w Internecie?

Gdybyś odpowiednio długo szukała po Internecie i wiedziała gdzie szukać, to może uzbierałbyś 50% tego, co znajdziesz wewnątrz programu. Pozostaje pytanie, czy masz na to siłę i czas?

Czy są jakieś dodatkowe koszty, o których powinnam wiedzieć?

Nie − wszystkie koszty – przesyłka elektroniczna, hosting stron i wideo, platforma do webinarów, podatek, prowizja banku i systemu do obsługi płatności (tpay), po prostu wszystko jest uwzględnione już w cenie szkolenia. Za roczny dostęp do całej platformy z materiałami wideo inwestujesz tylko tyle i dokładnie tyle, ile widziałeś na stronie z zamówieniem.

Czy program ma jakieś wady, o których powinnnam wiedzieć?

Tak, jest jedna rzecz, o której powinnaś wiedzieć, i która może (ale nie musi) być dla Ciebie wadą.  

 

Ten program nie jest magiczną pigułką − nie wystarczy, że wejdziesz i wszystko się samo zmieni. 

Program jest nastawiony na systemowe zmiany − to nie sprint, ale maraton. Jednak jeśli do tej pory miałaś chaos i duże problemy z higieną snu, to pierwsze zmiany możesz zauważyć  już po kilku dniach.

 

Karmię piersią, czy będę musiała odstawić dziecko od piersi, żeby zaczęło przesypiać noce?

O nie!! Nie rób tego. A na pewno nie, ze względu na sen. To jest bardzo szeroko rozpowszechniony mit, o którym mówię również w kursie. Oczywiście jeśli Twoje dziecko je 5-10 razy w ciągu nocy, to musimy to uporządkować, ale to wcale nie oznacza odstawienia dziecka od piersi. Nie jest to konieczne, a wręcz bardzo często nieskuteczne (i nieodwracalne).

Czy będę musiała uczyć dziecko samodzielnego zasypiania?

Brak umiejętności samodzielnego zasypiania jest częstą przyczyną problemów ze snem u dzieci. Dlatego w programie szeroko opisuję proces nauki samodzielnego zasypiania. Czasem jednak wystarczy przerobienie pierwszych 6 modułów kursu: zadbanie o higienę snu oraz odpowiednie skojarzenia, by znacznie poprawić sen dziecka.

Czy będę musiała zostawić dziecko samo w pokoju do wypłakania?

Nie. “Cry It Out” nie jest polecaną przeze mnie metodą i nie znajdziesz jej w tym programie. Ja polecam zdecydowanie łagodniejsze metody nauki samodzielnego zasypiania, które są moją autorską wersją znanych i dobrze przebadanych, pod względem skuteczności, metod nauki samodzielnego zasypiania. Dla grupy wiekowej + 5 miesiący 4 skuteczne metody nauki plus metodę przygotowującą (czyli łącznie 5 metod), które rodzic będzie mógł wybrać na podstawie własnych preferencji i swojej indywidualnej sytuacji, stylu rodzicielskiego i temperamentu maluszka.

Czy da się nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania bez płaczu?

W wieku powyżej 5go miesiąca jest to możliwe, ale bardzo trudne i nie zawsze się udaje. Zależy od tego jak silne nawyki okołosenne mieliśmy zbudowane do tej pory. Taka nauka jest możliwa, jeśli od pierwszych tygodni życia budujemy u dziecka zdrowe nawyki. Wówczas, bardzo często, samodzielne zasypianie przychodzi naturalnie, “niezauważalnie”. Dlatego to ile będzie łez w ogromnej większości zależy od Waszych dotychczasowych zwyczajów okołosennych i higieny snu. Zależy to również od nastawienia rodziców do zmiany oraz od temperamentu dziecka.  

Czasem można się spotkać z obietnicami poprawy snu u dziecka bez uronienia jednej łzy to… jest to możliwe, ale nie u każdego dziecka. I nikt nie zagwarantuje, że akurat w Waszej sytuacji to się sprawdzi. Pod tym enigmatycznym stwierdzeniem, chodzi bowiem o uregulowanie szeroko rozumianej higieny snu, nad którą będziemy pracować w pierwszych 6 modułach tego programu. Jest to niezbędny filar dobrego snu dziecka, bez postawienia którego, nie możemy zrobić kolejnych kroków tzn. np. nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania. Jest to niezbędna podstawa, jednak niejednokrotnie niewystarczająca do poprawy snu dziecka.

PROMOCJA? Czy mogę liczyć na promocję albo obniżkę ceny w najbliższej przyszłości?

Nie. Taniej nigdy nie będzie. U nas ceny idą tylko w jedną stronę.  

A dlaczego? Z kilku powodów:

Z szacunku do moich klientów. Uważam, że byłoby to nie uczciwe, gdyby pierwsze osoby, które mi zaufały i kupiły program, miały wyższą cenę niż gdy ktoś poczeka i kupi np. w Black Friday. U mnie nie ma sezonowych obniżek ceny. Jeśli kupujesz teraz, możesz być pewna, że jest to cena najniższa jaką kiedykolwiek zobaczysz.

Z szacunku do dzieci. Nie chcę żebyś czekała na jakiś specjalny czas np. wspomniany Black Friday. Skoro tu jesteś, to Twoje dziecko ma problemy ze snem TERAZ i zasługuje na to, by zadbać o jego podstawową potrzebę, jaką niewątpliwie jest dobry sen – już teraz. Nie za trzy miesiące czy za pół roku.

Dlaczego dostęp jest na 12 miesięcy?

Spokojnie. Praca nad snem wymaga trochę wysiłu, ale nie martw się. Cały proces nie będzie trwał cały rok 😉

Materiały wideo trwają ok 10 godzin, dlatego kurs spokojnie dasz radę przerobić i przynajmniej częściowo wdrożyć w 2-3  tygodnie.

Wiem jednak, że mogą zdarzyć się różne, losowe sytuacje, które opóźnią w czasie wprowadzanie zmian (np. przeprowadzka, narodziny młodszego rodzeństwa, czy choroba malucha). Każdy też jest inny, ma inną sytuację życiową, dziecko każdego z Was jest wyjątkowe – dlatego tempo przerabiania kursu i wdrażania zmian będzie się różnić u różnych osób. Stąd też ten dodatkowy czas.

Pamiętaj jednak że nasza intensywna praca w grupie wraz z sesjami Q&A trwa 5 tygodni , dlatego żebyś w pełni skorzystała z tego programu, od razu weź się za naukę i sukcesywnie przerabiałaj materiały. Dzięki temu wszelkie wątpliwości, jakie pojawią się podczas wdrażania zmian, będziesz mogła na bieżąco konsultować ze mną, podczas sesji na żywo. Nie zostajesz ze zmianami sama!

PS Materiały dołączone do kursu, możesz sobie pobrać i zostają już z Tobą na zawsze. Dostajesz również dożywotni dostęp do grupy dla absolwentów gdzie pozostaniemy w kontakcie 🙂

Czy to dobry moment na dołączenie do Programu? Niedługo wracam do pracy / pojawi się nowe rodzeństwo / dziecko idzie do żłobka / jedziemy na wakacje / przeprowadzamy się / ...

Faktycznie okres intensywnych zmian w życiu nie jest najlepszym i najłatwiejszym momentem na zmiany w sposobie zasypiania dziecka. Jednak polepszać higienę snu możemy niezależnie od okoliczności czy życiowych zmian.

Ale spokojnie, będziesz mogła wykorzystać cały potencjał kursu. Dostęp do programu otrzymujesz aż na 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia). Dlatego nawet jeśli czujesz że teraz nie jest najlepszy moment i nie będziesz mieć głowy do pracy nad snem, to warto dołączyć już teraz.

Po pierwsze dostęp jest aż na 6 miesięcy. W tym czasie nawet jeśli sama nie będziesz działać, będziesz mogła obserwować postępy innych. Motywować się i uczyć na ich przykładzie.

Dodatkowo kolejna edycja będzie dopiero za kilka miesięcy i to w wyższej cenie.

Moje dziecko ma: kolki / refluks / alergie / ząbkuje. Czy kurs jest dla nas?

Oczywiście, że tak. O sen dziecka warto zadbać zawsze, a w szczególności wtedy gdy wiemy, że sen ten jest utrudniony. Dodatkowo podczas współpracy bardzo często okazuje się, że przyczyna problemów ze snem, wcale nie leżała po stronie medycznej. A szczególnie często dzieje się tak, gdy rodzice przychodzą z maluchem, który nie śpi przez ząbkowanie. Dzieci, które mają prawidłowo wyrobione nawyki okołosenne i higienę snu, śpią zdecydowanie lepiej i nie wybudzają ich przejściowe problemy z ząbkami.

Mieszkam za granicą, jak mogę zapłacić?

Napisz na kontakt@3.122.222.191 o chęci dołączenia do kursu, pomożemy Ci!

A co jeśli...?

Masz dodatkowe pytania, śmiało pisz na kontakt@3.122.222.191. Chętnie na wszystkie odpowiem 🙂

PS. Nadal przewijasz tę stronę? 😉
Zobacz − oto najlepszy i najgorszy scenariusz

Jeśli wejdziesz do programu, to w najlepszym scenariuszu uznasz, to za najlepszą inwestycję w swojego maluszka i spokój wewnętrzny. 

A w najgorszym scenariuszu?

  • poznasz sporo ciekawej wiedzy i technik,
  • część z tej wiedzy na pewno wykorzystasz w swoim życiu,

…ale ostatecznie stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to weźmiesz zwrot. W efekcie wszystko to otrzymasz całkowicie za darmo.

Zobacz − w obu scenariuszach coś zyskujesz.

A jedyny scenariusz, który GWARANTUJE, że sen Twojego maluszka się nie polepszy, to gdy zamkniesz teraz tę stronę. 

To co? Przekonałam Cię?